Blog

Korzyści płynące z trenowania Pole Dance


29 marca 2022

Czy poprzednim wpisem rozwiałyśmy Twoje obawy związane z trenowaniem pole dance? (jeśli jeszcze nie czytałaś/eś, odsyłamy do artykułu: Mitologia Pole Dance‎) Mamy nadzieję, że odpowiedź brzmi "TAK!". Jeśli jednak to (...)

Mitologia Pole Dance


27 lutego 2022

Na pewno wszyscy jak jeden mąż zgodzą się, że pole dance coraz bardziej zyskuje na popularności. Piękna sprawa! Jednak wraz ze wzrostem zainteresowania często słyszy się nieprawdziwe przekonania panujące wśród (...)

Jaki strój do pole dance wybrać?


19 lipca 2021

Strój do pole dance – co założyć na zajęcia?  Pole Dance to intensywny trening wytrzymałościowy, wzmacniający całe ciało. W trakcie treningu nie możemy pozwolić sobie na legginsy czy topy z długim (...)

Pierwsze zajęcia Pole Dance


15 czerwca 2021

Wiele kobiet zmaga się z obawami związanymi ze sporym wysiłkiem fizycznym, który trzeba włożyć w ten rodzaj tańca. Silne mięśnie ramion, brzucha i nóg, ekstremalne rozciągnięcie, odpowiednia masa ciała... To (...)

Witamy na nowej stronie


28 stycznia 2021

Witamy Państwa serdecznie w naszym sklepie online Sunrise Style. Znajdą tutaj Państwo kobiecą i dziecięcą odzież sportową związaną z Pole Dance a także vouchery prezentowe. Zachęcamy do zakupów i śledzenia (...)